Запитання та відповіді

КУДИ МОЖНА ЗВЕРНУТИСЯ З ДОДАТКОВИМИ ЗАПИТАННЯМИ?

З додатковими запитаннями, будь ласка, звертайтеся на нашу електронну пошту support-65years-tefal-promo@mediahead.com.ua.

ЯКИЙ ПЕРІОД ДІЇ АКЦІЇ?

Акція проводиться з 01 жовтня 2021 року (00:00:00) до 31 жовтня 2021 року (23:59:59) включно.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Всі дієздатні громадяни України, які досягли 18-річчя та проживають на території України (крім АР Крим та зони проведення ООС).

Не мають права брати участь в Акції: співробітники, представники Замовника та Виконавця, а також співробітники дилерів, дистриб’юторів та представники підприємств, що мають безпосереднє відношення до Замовника та Виконавця.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ?

Протягом періоду проведення Акції з 01.10.2021 до 31.10.2021 включно придбати у будь-якому магазині, перелік яких визначений правилами Акції, будь-який товар ТМ Tefal.

Самостійно зареєструватися на сайті https://www.65years.tefal.ua та завантажити з реєстраційною формою електронну копію, фотографію чи скан-копію оригіналу фіскального чи товарного чека, що засвідчує придбання продукції ТМ Tefal визначеної правилами Акції, протягом періоду проведення Акції.

Реєстрація передбачає згоду на надання та обробку персональних даних. Необхідно зберігати оригінал чека, який засвідчує придбання продукції, до моменту вручення подарунку.

Чек, електронна копія, фотографії чи скан-копія оригіналу чека має містити дані про дату та місце придбання продукції, найменування та номенклатуру продукції, номер фіскального чека. Електронна копія, фотографія чи скан-копія оригіналу чека, мають бути чіткими та розбірливими.

У разі невідповідності електронної копії, фотографії чи скан-копії оригіналу чека, вказаним вимогам Організатор/Виконавець Акції можуть витребувати повторного надання електронної копії, фотографії чи скан-копії оригіналу чека.

ДЕ МОЖНА ПРИДБАТИ АКЦІЙНУ ПРОДУКЦІЮ?

Для участі в Акції придбати продукцію ТМ Tefal необхідно виключно в таких магазинах на території України: «Епіцентр», «Фокстрот», «Розетка» «Ельдорадо», «Комфі», «Мойо», «Алло», «Метро», «Ашан», фірмові магазини «Тефаль Хоум енд кук», або в офіційних інтернет-магазинах: https://shop.tefal.ua/, https://epicentrk.ua/, https://www.foxtrot.com.ua/, https://eldorado.ua, https://comfy.ua, https://www.moyo.ua/, https://allo.ua, https://rozetka.com.ua.

ПРОТЯГОМ ЯКОГО ЧАСУ Я МОЖУ ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Для участі в Акції придбати продукцію ТМ Tefal у визначених правилами Акції магазинах необхідно у період з 01 жовтня 2021 року до 31 жовтня 2021 року включно.

Чек необхідно зареєструвати на сайті https://www.65years.tefal.ua у період з 01 жовтня 2021 року до 31 жовтня 2021 року включно.

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Реєстрація для участі в Акції проводиться на сайті https://www.65years.tefal.ua. Щоб зареєструватися, внесіть до реєстраційної форми всі необхідні персональні дані та завантажте електронну копію, фотографію чи скан-копію оригіналу чека, що засвідчує придбання продукції ТМ Tefal у визначених правилами Акції магазинах протягом періоду проведення Акції.

ЧИ ПОТРІБНО ЗБЕРІГАТИ ОРИГІНАЛ ЧЕКА ДО ЗАВЕРШЕННЯ СТРОКІВ АКЦІЇ?

Обов’язково потрібно зберігати оригінали всіх зареєстрованих чеків до моменту вручення заохочень. Виконавець залишає за собою право перевірити оригінал чека перед врученням заохочення Акції.

ЧИ МОЖЛИВО ЗАРЕЄСТРУВАТИ ДВА І БІЛЬШЕ ЧЕКІВ ДЛЯ УЧАСТІ В АКЦІЇ?

Так, можна зареєструвати необмежену кількість унікальних чеків, які не були використані для реєстрації іншими учасниками. Зверніть увагу, що реєстрація на сайті https://www.65years.tefal.ua є одноразовою, тому, у разі оформлення більш ніж одного замовлення/купівлі акційної продукції протягом періоду проведення Акції, для кожної наступної реєстрації потрібно повторити всі дії, описані у відповіді на запитання «Як взяти участь в Акції?».

ЯК ОТРИМАТИ ЗАОХОЧЕННЯ ТА ЯКЕ САМЕ ЗАОХОЧЕННЯ?

У визначені правилами Акції дати: 11 жовтня 2021 року, 18 жовтня 2021 року, 25 жовтня 2021 року, 01 листопада 2021 року, Виконавець проводитиме розіграш 15 (п'ятнадцяти) Заохочень, повний перелік яких зазначений в правилах Акції, серед учасників Акції, що успішно зареєстрували принаймні 1 чек за тиждень, що передує даті розіграшу.

ЯК Я ДІЗНАЮСЬ, ЩО СТАВ ПЕРЕМОЖЦЕМ?

Ви отримаєте SMS-повідомлення на номер та e-mail-повідомлення пошту які вказали під час реєстрації чеку на сайті. Також можете перевірити наявність виграшу за вашим номером телефону на сайті https://www.65years.tefal.ua у відповідному розділі “Переможці”.

ЧИ МОЖУ Я ОТРИМАТИ ДВА ЧИ БІЛЬШЕ ЗАОХОЧЕНЬ?

Ні. За період проведення Акції можна набути лише одне Заохочення.

ЧИ МОЖУ Я ОТРИМАТИ ВИГРАНІ ЗАОХОЧЕННЯ ГРОШИМА?

Ні, грошова та/або будь-яка інша компенсація Заохочень Акції не видається.

УМОВИ ТА ТЕРМІНИ ОТРИМАННЯ ЗАОХОЧЕННЯ

Учасник Акції, після отримання повідомлення від Замовника/Виконавця про перемогу в Акції, для отримання Заохочення зобов’язаний протягом 3 (трьох) робочих днів з дня отримання такого повідомлення, надіслати на електронну адресу Виконавця support-65years-tefal-promo@mediahead.com.ua електронний лист, в якому надати інформацію, щодо адреси магазину де була зроблена покупка, вказати відділення Нової пошти на яке буде оформлено доставку Заохочення та додавши до нього фото виграшного Чеку, зроблене в дату відправки листа та скан-копії своїх документів:

- паспорт громадянина України/id-картки;
- довідку про присвоєння податкового номера (РНОКПП).

Заохочення надсилаються за рахунок Виконавця засобами кур’єрської доставки «Нова Пошта» у відділення кур’єрської служби «Нова Пошта», номер якого переможець надасть на запит Виконавця Акції.

Заохочення Акції вручаються у строк до 30.11.2021 року.